PARFÜM

Markanıza Özel Parfüm Tasarımı ve Üretimi

 

 

 

Parfüm; esans yağlarının alkolle karışımı sırasında çeşitli hammaddelerle desteklenerek size özel karışımlardır. Akademik bilgi ve tecrübeye, her şeyden önce günümüz şartlarında dünyayı takip eden personelimizle, sizlerden gelen talepler üzerine size özel kokular geliştirerek, bu eşsiz koku dünyasında siz özel müşterilerimize farklı alternatifler sunmaktayız.

Günümüz şartlarında parfüm üretimi için fason üretim tesisleri tercih edilmektedir. SDS KOZMETİK ailesi olarak MARKASI ile fason üretim yapmak isteyen müşterilerimize şişeden kapağa, şişe renklendirmesinden kutu tasarımına kadar eşsiz sunumlar yapılmaktadır. 500 m2 üretim tesisinde dolum ve ambalajlama aşamaları hızlı bir şekilde halletmekteyiz.

Müşterilerine üretime başlamadan önce numune hazırlamaktan bile heyecan duyan firmamıza bayan ve erkek parfümleriniz için bekleriz.

Ayrıca SDS KOZMETİK olarak, fason olarak üreteceğiniz tüm ürünlerinizin sağlık bakanlığına bildirimlerinizde, test aşamalarında ve gerekli ürün güvenlik dosyalarınızın hazırlanmasında yardımcı olmaktan bu süreci birlikte yönetmekten onur duyarız.

Parfüm

Yeniliklerden Haberdar Olun

Web Tasarım Sapka.org   ©