BİZ KİMİZ?

Bir Kahve İçmeye Mutlaka Bekleriz...

 

 

 

 

2017 yılında SDS GRUP Danışmanlık & Kozmetik olarak; kozmetik sektöründe parfüm, kolonya, oda kokuları ve sabun üretimi (Private Label) yapmaktadır. Üretim yaparken en son teknoloji ve bilgi birikimini kullanmaktadır.

Kendi markaları ile üretim yapmak isteyen firmalara tecrübeli ekibimizle en az maliyetlerle doğru ürüne zamanında kavuşması için, Türkiye genelindeki üreticilerle ve tedarikçileriyle ortak olarak çalışmaktadır.

Amacımız bu sektöre farklı anlayışlar ve normlar getirerek müşterilerimizin ürün kalitelerini artırmalarını sağlayarak uluslararası piyasalarda rekabetçi düzeye ulaşmalarını sağlamaktır.

SDS Grup Danışmanlık ve Kozmetik Ailesi olarak üretim aşamasında müşterilerimizin yanında olmaktan mutlu ve gururluyuz.

Ayrıca danışmanlık kapsamında ürün güvenlik bilgi formları (SDS) ve etiket bilgileri hazırlama, kozmetik ürünlerde güvenlik değerlendirmesi hazırlama, Gümrük ve ticaret bakanlığı bildirimleri, gibi bir çok alanda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

SDS danışmanlık dünyada hızla değişen yeni gelişmeleri sizler için takip ederek uygulamaya koymakta, uzman kadrosuyla mevzuat gerekliliklerini yerine getirmekte ve firmanıza özgü sistemleri kurup sürekliliği sağlamaktadır.


Misyon
Misyonumuz

Hizmet verdigi firmaların faaliyet gösterdigi sektörlerin özelliklerini analiz ederek profesyonel danısmanlık ve denetim destegi ile en dogru çözüme ulasmak ve toplamda bir kamu memnuniyeti olusturmak temel yaklasımımızdır.

Ülkemizin vergi mevzuatının karmasık yapısı karsısında mükelleflerimiz, degisen mevzuat hükümlerine uygun olarak yükümlülüklerini zamanında ve dogru olarak yerine getirmelerini saglamak için uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılayabileceği bir firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; kozmetik tasarımıyla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir Şirket olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere kozmetik sektöründe yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

Vizyon

Yeniliklerden Haberdar Olun

Web Tasarım Sapka.org   ©